Agenda

woensdag 25 september 20:00 - 22:00
Lezing "Gorcumse molens"
zaterdag 5 oktober
Fokveedag Hoornaar
woensdag 30 oktober 20:00 - 22:00
Lezing "Reis met de Lekboot"
woensdag 27 november 20:00 - 22:00
Lezing "Rembrandt"

Fotoarchief

Sponsors

sponsorkliks

rabobank

Bezoek het Waardhuis te Kinderdijk op Open Monumentendag 2019.
Op 14 september 2019 is het wederom mogelijk een bezoek te brengen aan het historische vergadergebouw van het Hoogheemraadschap, het Waardhuis in Kinderdijk. Net zoals vorig jaar zijn er vaste tijden waarop een groep naar binnen mag voor een rondleiding. U kunt zich daar nu al voor opgeven via de website van het Historisch Collectief Molenlanden: www.hcmolenlanden.nl. In de eerste week van september ontvangt u per mail uw bezoektijd. Na uw bevestiging, wordt de tijd voor u gereserveerd.

Kinderdijk Waardhuis gecomprimeerd

Op vrijdag 13 september is er Klassendag. Op deze dag kunnen leerlingen van de basisscholen monumenten bezoeken. Op zaterdag 14 september is het Open Monumentendag in Molenlanden. Het landelijke thema van Open Monumentendag 2019 is "Plekken van plezier". Binnen Molenlanden hebben wij dat omgedoopt naar "Oud vermaak in de nieuwe gemeente Molenlanden". Meer informatie over Open Monumentendag volgt.

Facebook