Agenda

Geen evenementen

Fotoarchief

Sponsors

 

bassa

sponsorkliks

rabobank

Op 14 september 2019 was het wederom mogelijk - t.g.v. Open Monumentendag - een kijkje te nemen in het historische vergadergebouw van het Hoogheemraadschap, het Waardhuis in Kinderdijk. Net zoals vorig jaar waren er vaste tijden waarop een groep naar binnen mocht voor een rondleiding. 

Kinderdijk Waardhuis gecomprimeerd

Op vrijdag 13 september jl was de Klassendag. Op deze dag konden leerlingen van de basisscholen monumenten bezoeken. Op zaterdag 14 september was het Open Monumentendag in Molenlanden. Het landelijke thema van Open Monumentendag 2019 was "Plekken van plezier". Binnen Molenlanden was dat omgedoopt naar "Oud vermaak in de nieuwe gemeente Molenlanden".


Word lid

Voor 15 euro per jaar worden u en uw huisgenoten lid van onze vereniging