Agenda

woensdag 25 september 20:00 - 22:00
Lezing "Gorcumse molens"
zaterdag 5 oktober
Fokveedag Hoornaar
woensdag 30 oktober 20:00 - 22:00
Lezing "Reis met de Lekboot"
woensdag 27 november 20:00 - 22:00
Lezing "Rembrandt"

Fotoarchief

Sponsors

sponsorkliks

rabobank

Op woensdag 25 september a.s. verzorgt de heer Theo de Rooij een lezing over de Gorcumse molens.
In onze omgeving staan heel veel molens. Onze nieuwe gemeente is niet voor niets Molenlanden gaan heten. Ook in onze buurgemeente Gorinchem zijn molens te vinden: water- en korenmolens. In één van die molens woont Theo de Rooij.
In zijn lezing vertelt Theo over molens in het algemeen, over zijn molenaarsschap en hoe het is om in een molen te wonen. Hij gaat in op het heden en verleden van de Gorcumse molens en ook verdwenen molens komen aan bod.
De lezing vindt plaats in MFC Den Hoek, Dorpsweg 81, Hoogblokland en vangt aan om 20.00 uur.
Leden hebben gratis toegang, niet-leden betalen € 2,00.

Gorcumse molen Theo de Rooij Nooit Volmaakt website

(foto afkomstig van website SIMAV)

Facebook