Agenda

Geen evenementen

Fotoarchief

Sponsors

 

bassa

sponsorkliks

rabobank

Op woensdag 30 oktober jl. verzorgde de heer IJsbrand Verveer een lezing over de Reis met de Lekboot van Culemborg naar Rotterdam.

IJsbrand Verveer, kleinzoon van een van de kapiteins van de Reederij op de Lek, vertelde op boeiende wijze aan de hand van foto's en ansichtkaarten over de dagelijkse verbinding van de plaatsen aan de rivier de Lek met "de grote wereld" en liet iets proeven over de sfeer aan boord. Hij nam de vele aanwezigen mee op reis met de Lekboot van Kuilenburg (Culemborg) via vele dorpen en stadjes langs de Lek naar Rotterdam. Tevens zagen we het leven op en langs de rivier de Lek rond 1900.

Stoomboot Reederij op de Lek

 


Word lid

Voor 15 euro per jaar worden u en uw huisgenoten lid van onze vereniging