Agenda

Geen evenementen

Fotoarchief

Sponsors

sponsorkliks

rabobank

Op woensdag 27 oktober verzorgt verzorgt mevrouw Annemarie Fokker een lezing over W.G. van de Hulst.

rozemarijntje

W.G. van de Hulst was onderwijzer van beroep. Hij schreef ruim 100 kinderboeken. Door zijn boeken werd het jonge lezertje meegevoerd in een prachtige kinderwereld. Bekende titels zijn bijvoorbeeld ‘Rozemarijntje’ en ‘Jaap Holm’. Zijn boeken werden vertaald in vele talen en werden over de hele wereld gelezen door miljoenen lezers.

Annemarie Fokker heeft een uitgebreide verzameling boeken en verzamelobjecten van W.G. van de Hulst. Annemaries oma uit Leerbroek las haar veel voor uit zijn boeken. Annemarie heeft haar liefde voor de boeken van W.G. van de Hulst al die jaren behouden en verzorgt wekelijks lezingen over deze bekende schrijver.

Deze lezing vindt plaats in Het Bruisend Hart te Hoornaar en vangt aan om 20.00 uur. Leden hebben gratis toegang, niet-leden betalen € 2,00.

 


Word lid

Voor 15 euro per jaar worden u en uw huisgenoten lid van onze vereniging